הצמחים – בית המרקחת של הטבע

הצמחים - בית המרקחת של הטבע "ליאורה, הפורמולה שהרכבת לי איזנה לי את בלוטת התריס" "מאז שהוספתי לטיפול פורמולות מצמחי מרפא הפסיקו לי המיגרנות"

מטופלים רבים פונים אלי בשאלה: מהי הרבליסטית קלינית?

הרבליסט קליני הוא מרפא ומטפל בצמחי מרפא. שהם בית המרקחת של הטבע. כהרבליסטית קלינית, בעלת רישיון לעיסוק עם צמחי מרפא, אני מומחית בהרכבת פורמולות מצמחי מרפא המותאמות באופן אישי לכל אחד. הפורמולות נעשות ע”י רוקח מוסמך במעבדת צמחים והן יעילות עשרת מונים מהפורמולות הנרכשות בחנויות ובבתי הטבע מכיוון שאחוז הריכוז שלהן גבוה יותר וההתאמה שלהן לגוף מדויקת מותאמת ומבריאה. 

 

בקליניקה שלי לנטורופתיה ולרפואה סינית בירושלים, אני משלבת בתוכניות הטיפול שימוש בצמחי מרפא.. פורמולות המורכבות מצמחי מרפא המותאמים במינון ובריכוז בדיוק לפי צרכי המטופל. מסייעות באופן משמעותי בניקוי רעלים, ירידה במשקל, הורדת הכולסטרול הרע ולחיזוק את האיברים הפנימיים

הפורמולות  המורכבות באופן אישי מצמחי מרפא יעילות לטיפול בסוכרת, טיפול בבלוטת התריס, כולסטרול גבוה, לחיזוק חלב האם, למיגרנות ,כאבי ראש ולטפול באנמיה ובבעיות בדם, מסייעות לתהליך של הרזיה, דיכוי תאבון ושריפת שומנים. וכן להתמודדות עם חולשה, עייפות, דיכאון וחרדות. 

 

חלק מההתמחות שלי היא בחיזוק של מטופלים המחלימים ממחלת הסרטן שעברו כימותרפיה, וגם הם נעמדו על הרגלים, התחזקו  העלו את רמת האנרגיה, חיזקו את המערכת החיסונית, והעלו את  כדוריות הדם הלבנות בעזרת הפורמולות שרקחתי בעבורם מצמחי המרפא.

מטופלים עם בעיות במערכת עיכול כאבי בטן ,שלשולים, עצירותו מחלות מעי דלקתיים נעזרו בפורמולות והבריאו לגמרי.  

נשים שסבלו מחוסר איזון הורמונלי שחלות פוליציסטיות, כאבי מחזור(דיסמנוריאה) ועוד הגיעו לאיזון מוחלט בעזרת צמחי המרפא.

 

אתם מוזמנים לסייע לגוף שלכם להבריא, להחלים ולהגיע לאיזון אופטימלי בשילוב שימוש ממוקד בפורמולות מצמחי המרפא שהן בית המרקחת של הטבע.

כוסות רוח

שחרור כאבים עם כוסות רוח

כוסות רוח: בקליניקה שלי לנטורופתיה ולרפואה סינית בירושלים, אני משלבת טיפול באמצעות כוסות רוח. מטופלים שלי שחוו טיפול באמצעות כוסות רוח, מספרים על שיפור, הטבה

קרא עוד »

נטורופתיה

נטורופתיה היא שיטת טיפול הוליסטית המבוססת על כוח הריפוי של הטבע,  ההגדרה של הנטורופתיה היא: ריפוי מחלות בדרך טבעית  אנו מאמינים שבגוף שלנו קיימים כל

קרא עוד »

הצטרפו למאות מטופלים שהחזירו לגוף שלהם את היכולת להבריא את עצמו, להתנקות ולהתאזן.

צרו קשר היום 058-448-4017 או מלאו טופס זה:

היי זאת ליאורה,
רוצים לדבר?

דילוג לתוכן